×
×

Gratulacje dla Małgorzaty Serafin wyróżnionej w konkursie "TZO"!

Tuż przed świętami przedstawiciele wydawcy Tygodnika Ziemi Opolskiej - Konrad Bassek, wiceprezes zarządu i Dawid Laskowski, kierownik marketingu zawitali w Starostwie Powiatowym w Opolu, by wręczyć wyjątkowe wyróżnienie dla naszej Koleżanki Małgorzaty Serafin z Wydziału Organizacyjnego Starostwa, która w smsowym plebiscycie TZO w kategorii "Najsympatyczniejszy urzędnik w powiecie opolskim" głosami czytelników i mieszkańców zajęła III miejsce.  

Sama laureatka nie kryła zaskoczenia. O konkursie dowiedziała się od koleżanek z pracy, gdy głosowanie dobiegało końca. Do dziś nie wie, kto ją do tej rywalizacji zgłosił. Sama nominacja, nie wspominając o idącym w setki głosów wyniku, był dla niej  ogromną, a zarazem bardzo miłą niespodzianką. 

W Starostwie zajmuje się kontrolą zarządczą. Jako urzędnik jest połączeniem opartego na wieloletnim doświadczeniu profesjonalizmu, skrupulatności, życzliwości i ogromnej empatii. - Dlatego wynik głosowania absolutnie nie dziwi - dodają organizatorzy plebiscytu.  - Mieć laureatkę takiego konkursu w swoim zespole, to także powód do dumy dla pracodawcy - podkreślał Krzysztof Wysdak, członek Zarządu Powiatu Opolskiego, który razem z Barbarą Gwóźdź, naczelnikiem Wydziału Organizacyjnego uczestniczył we wręczeniu wyróżnienia.  

Ze względu na pandemię nie organizowano gali. Nagrody i wyróżnienia organizatorzy postanowili przekazać osobiście w miejscu pracy laureata, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

- Ten konkurs pokazuje, że wizerunek urzędnika w świadomości Klientów wszelkiego rodzaju urzędów  i instytucji mocno się zmienia - mówi Dawid Laskowski.

- Tacy urzędnicy jak Pani Małgorzata Serafin swoją pracą, podejściem i otwartością ten pozytywny wizerunek urzędnika budują, za co dziękuję, a jako że nie mogłem uczestniczyć we we wręczeniu, dołączam do gratulacji za w pełni zasłużony tytuł i wyróżnienie - mówi starosta Henryk Lakwa. 

Do tematu jeszcze wrócimy w rozmowie z Laureatką. Więcej zdjęć na FB Powiat Opolski. 

serafin2.jpegserafin.jpeg