WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Ważne porady prawnika i mediatora (video)

Wszystkim Mieszkańcom Powiatu Opolskiego życzymy ten świąteczny czas spędzony w jakże innych okolicznościach niż rok temu wlał w Wasze serca spokój, przegonił troski i przywrócił nadzieję na rychły powrót do normalności, za którą wszyscy tęsknimy. Życzymy Wam i Waszym Bliskim przede wszystkim dużo zdrowia, pomyślności we wszystkich obszarach życia i nieustającej opieki Opatrzności.

swieta.jpeg