×
×

"Angielska Kuźnia talentów" - zaproszenie do udziału w kursach języka angielskiego

Projekt „Angielska Kuźnia Talentów” realizowany przez Marek Leśniak Centrum Szkoleniowe MASTERLANG wspófinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, to idealne szkolenie dla uczniów szkół średnich oraz uczniów szkół branżowych I stopnia!

Projekt oferuje 120sto godzinne szkolenia z języka angielskiego realizowane zdalnie – bez wychodzenia z domu, zakończone egzaminem i uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu od poziomu podstawowego do zaawansowanego.

Kursy może prowadzić nauczyciel z danej szkoły, zapewniając swoim uczniom np. mocne przygotowanie do egzaminu maturalnego czy olimpiady oraz ułatwienie zdobycia pracy w międzynarodowych firmach.

Kurs dofinansowany jest z funduszy Unii Europejskiej, dlatego wkład uczestnika to tylko 15% wartości całego projektu - 206 zł za 120 godzin szkolenia.

Zapraszamy do współpracy grupy uczniów oraz nauczycieli!

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej pod adresem - http://masterlang.pl/opolskiejezyki/slow-kilka-o-projekcie/ oraz u koordynatora projektu pod adresem mailowym: , bądź telefonicznie: +48 533 394 981.