WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Akcja #Chrobrygady z ZS Niemodlin

- Gdy wokół nas tyle podziałów, negatywnych emocji i "newsów", trzeba czasem wziąć sprawy w swoje ręce i odmienić ten stan rzeczy - mówią uczniowie z Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie. - Tak zrobiła ChroBRYGADA  czyli grupa młodych ludzi o wielkich sercach!

Uczniowie, oraz absolwenci "Chrobrego" postanowili zorganizować się i przeznaczyć część swoich pieniędzy na wsparcie akcji "Pomocovi(d)" adresowanej do opolskich szpitali i niemodlińskiego Samodzielnego Zespołu Opieki Zdrowotnej.

- Udało się kupić bardzo dużo potrzebnych artykułów z pieniędzy, które młodzież uzbierała na swoje wyjazdy oraz wsparcia kilku dobrych dusz pracujących z młodymi. Przede wszystkim to wspaniały dar serca! - mówią koordynatorzy akcji.

chro1.jpeg chro2.jpeg

chro3.jpeg chro4.jpeg