×
×

Niemodlinianka wygrała "Bitwę o sławę"

megkrzemien2.jpeg

Magdalena "Meg" Krzemień, jak to określił portal 24opole, dosłownie zmiażdżyła konkurencję zwyciężając w piątek 13 listopada program "The Four. Bitwa o sławę".

"Trzy lata temu, Opolanka próbowała swoich muzycznych sił w programie "The Voice of Poland", gdzie po przesłuchaniach w ciemno dołączyła do drużyny Marysi Sadowskiej. Historia Magdaleny w tym programie sięgnęła aż półfinałów.

Do pięcioodcinkowego programu telewizji Polsat "The Four. Bitwa o sławę" zapraszano wyłonionych z castingów utalentowanych wokalistów. Ich zadaniem było zaprezentować się z jak najlepszej strony i zająć miejsce konkurencji na czterech krzesłach "sławy". To właśnie ta czwórka walczyła w piątek 13 listopada o nagrodę główną 100 tysięcy złotych.

W pierwszej rundzie uczestnicy prezentowali się przed jurorami i publicznością w studio, a ich występ oceniany był przez jurorów - Natalię Nykiel, Igora Herbuta i Kubę Badacha. Program poprowadziła Natalia Szroeder. Producenci byli zmuszeni przerwać wiosenną edycję programu "The Four" z powodu wybuchu pandemii, ostatecznie odcinki skrócono i dokończono nagrania jesienią.

Odcinki eliminacyjne zostały nagrane już wcześniej, natomiast odcinek finałowy był emitowany na żywo w piątek wieczorem, bez udziału publiczności w studio. Po kilku "bitwach", to widzowie przed telewizorami za pomocą głosowania internetowego mogli wybrać zwycięzcę programu.

W ostatniej bitwie niepokonana dotąd Karolina Leszko zaśpiewała "Love on the brain". Magdalena Krzemień zaprezentowała "Stop" - głosujący wybrali Opolankę zdecydowaną większością głosów.

Źródło: 24opole.