Nieodpłatna pomoc prawna konkurs ofert 2021

PDFUchwała Nr 1211/20 ZARZĄDU POWIATU OPOLSKIEGO z dnia 29 października 2020 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego Powiatu Opolskiego w zakresie świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, edukacji prawnej oraz mediacji lub udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, edukacji prawnej oraz mediacji w miejscowościach: Dobrzeń Wielki, Prószków, Komprachcice, Opole, Tarnów Opolski.
PDFOgłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego Powiatu Opolskiego w zakresie: 1) świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, edukacji prawnej oraz mediacji lub 2) udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, edukacji prawnej oraz mediacji w miejscowościach: Dobrzeń Wielki, Prószków, Komprachcice, Opole, Tarnów Opolski

PDFUchwała Nr 1212/20 ZARZĄDU POWIATU OPOLSKIEGO z dnia 29 października 2020 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego Powiatu Opolskiego w zakresie świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, edukacji prawnej oraz mediacji lub udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, edukacji prawnej oraz mediacji w miejscowościach: Opole, Niemodlin, Tułowice, Popielów, Ozimek.
PDFOgłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego Powiatu Opolskiego w zakresie: 1) świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, edukacji prawnej oraz mediacji lub 2) udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, edukacji prawnej oraz mediacji w miejscowościach: Opole, Niemodlin, Tułowice, Popielów, Ozimek

PDFUchwała Nr 1213/20 ZARZĄDU POWIATU OPOLSKIEGO z dnia 29 października 2020 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego Powiatu Opolskiego w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, edukacji prawnej oraz mediacji w miejscowościach: Turawa, Dobrzeń Wielki, Popielów, Łubniany, Opole.
PDFOgłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego Powiatu Opolskiego w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, edukacji prawnej oraz mediacji w miejscowościach: Turawa, Dobrzeń Wielki, Popielów, Łubniany, Opole

PDFKarta formalnej oceny oferty.pdf
PDFKarta merytorycznej oceny oferty.pdf