WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Nowy Regulamin przyznawania Patronatów Starosty Opolskiego od 01.04.2021 r.***Komunikat dotyczący Nagród Starosty – Magnolie Powiatu Opolskiego***Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Od 10.05.2021 r. darmowe porady prawne w powiecie opolskim są udzielane w punktach stacjonarnie jak i zdalnie***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Nieodpłatna pomoc prawna konkurs ofert 2021

PDFOgłoszenie wyników otwartego konkursu ofert w zakresie świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, edukacji prawnej oraz mediacji na terenie powiatu opolskiego w 2021, udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, edukacji prawnej oraz mediacji na terenie powiatu opolskiego w 2021 r.

PDFUchwała Nr 1211/20 ZARZĄDU POWIATU OPOLSKIEGO z dnia 29 października 2020 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego Powiatu Opolskiego w zakresie świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, edukacji prawnej oraz mediacji lub udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, edukacji prawnej oraz mediacji w miejscowościach: Dobrzeń Wielki, Prószków, Komprachcice, Opole, Tarnów Opolski.
PDFOgłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego Powiatu Opolskiego w zakresie: 1) świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, edukacji prawnej oraz mediacji lub 2) udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, edukacji prawnej oraz mediacji w miejscowościach: Dobrzeń Wielki, Prószków, Komprachcice, Opole, Tarnów Opolski

PDFUchwała Nr 1212/20 ZARZĄDU POWIATU OPOLSKIEGO z dnia 29 października 2020 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego Powiatu Opolskiego w zakresie świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, edukacji prawnej oraz mediacji lub udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, edukacji prawnej oraz mediacji w miejscowościach: Opole, Niemodlin, Tułowice, Popielów, Ozimek.
PDFOgłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego Powiatu Opolskiego w zakresie: 1) świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, edukacji prawnej oraz mediacji lub 2) udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, edukacji prawnej oraz mediacji w miejscowościach: Opole, Niemodlin, Tułowice, Popielów, Ozimek

PDFUchwała Nr 1213/20 ZARZĄDU POWIATU OPOLSKIEGO z dnia 29 października 2020 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego Powiatu Opolskiego w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, edukacji prawnej oraz mediacji w miejscowościach: Turawa, Dobrzeń Wielki, Popielów, Łubniany, Opole.
PDFOgłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego Powiatu Opolskiego w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, edukacji prawnej oraz mediacji w miejscowościach: Turawa, Dobrzeń Wielki, Popielów, Łubniany, Opole

PDFKarta formalnej oceny oferty.pdf
PDFKarta merytorycznej oceny oferty.pdf