WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Prośba o zgłaszanie się wolontariuszy

W związku z pismem Wojewody Opolskiego, mając na uwadze dobro osób niepełnosprawnych, starszych i niesamodzielnych przebywających w instytucjach całodobowej opieki, zwracamy się z prośba o zgłaszanie się potencjalnych wolontariuszy, którzy mogliby wspomóc personel domów pomocy społecznej w opiece nad mieszkańcami. Zgłoszenia prosimy przekazywać na adres mailowy: z podaniem imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych.

PDFProśba o zgłaszanie się wolontariuszy.pdf