WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

Łubniany: modernizacja drogi dobiega końca

lub1.jpeglub2.jpeg- Prace związane z realizowaną wspólnie z gminą, inwestycją na drodze powiatowej w miejscowości Łubniany dobiegają końca - mówi starosta Henryk Lakwa. - Za mną spotkanie dotyczące tego zadania z sekretarzem gminy Piotrem Pośpiechem (w zastępstwie wójta Pawła Wąsiaka), ze współpracownikami i wykonawcą. To jedna z kilku tegorocznych inwestycji na drogach powiatowych. Jeden z jej elementów - ścieżka pieszo - rowerowa podniesie bezpieczeństwo na ruchliwym odcinku. Najważniejsze liczby i szczegóły dotyczące inwestycji - będą jeszcze w ramach podsumowania podane po zakończeniu robót. 

- Planowane są kolejne inwestycje drogowe do przyszłorocznego budżetu. I jak zwykle staramy się o dodatkowe pieniędze na drogi (przypomnę, to jest łącznie 540 km) ze źródeł zewnątrznych.