×
×

Policja i media w Pomologii! Dlaczego?

Nasi uczniowie z klas policyjnych mieli okazję spotkać się dziś (16.09.20) z policjantem, a zarazem blogerem - aspirantem sztabowym Piotrem Chwastowskim, który z powodzeniem łączy swoje pasje z zawodem policjanta" - informuje prószkowska Pomologia.

"Spotkanie było dla młodzieży naszej szkoły niewątpliwie interesującym, pouczającym i motywującym przeżyciem. Nasz gość udowodnił, że w codziennej służbie można odnaleźć i realizować swoje pasje. Jest on twórcą bardzo popularnego internetowego kanału ,,Psy dają głos”. To policjant, który pisze i komponuje utwory oraz odsłania kulisy codziennej służby. Pokazuje pracę w policji w innym świetle, budującym zrozumienie, akceptację i szacunek dla funkcjonariuszy. Dla wielu  uczniów spotkanie z Piotrem Chwastowskim może być dodatkową motywacją do pracy z policcji. Uczniowie wybierając klasę o profilu policyjnym w Zespole Szkół w Prószkowie, otworzyli sobie drogę do służby." 

Spotkanie z policyjnym blogerem okazało się interesującym tematem dla mediów. Zapraszamy do obejrzenia informacji o tym wydarzeniu w Kurierze Opolskim (wydanie główne, godz. 18.30 z dnia 16 września 2020):

https://opole.tvp.pl/49892956/16-wrzesnia-2020 

policjapomo2.jpeg