WAŻNA INFORMACJA: Nieobecność Rzecznika Konsumentów w dniu 29.09.2022 r.***Uwaga! Chwilowy brak dzienników budowy za 10,00 zł i 25,00 zł. Za utrudnienia przepraszamy***Zmiana w Prawie budowlanym***UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169***Koronawirus - ważne telefony***

Kolejny krok do otwarcia WTZ w Tarnowie Opolskim

- Urząd Dozoru Technicznego dokonał odbioru windy dla osób niepełnosprawnych, dzięki której osoby na wózkach będą mogły samodzielnie dostać się na poziom sal  nowej i jakże potrzebnej  placówki, która wkrótce zacznie działać w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Tarnowie Opolskim - mówi Krzysztof Wysdak, członek Zarządu Powiatu Opolskiego. - Powiat sfinansował adaptację pomieszczeń na parterze budynku tamtejszego Domu Dziecka. Wszystko jest już prawie gotowe. Wyłonimy jeszcze podmiot, który poprowadzi placówkę i będzie można rozpocząć zapisy, o których poinformujemy również na naszej stronie i za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Będą to drugie WTZ w powiecie. Pierwsze działają w Starych Siołkowicach.