WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Zmiana godzin pracy Rzecznika konsumentów Rzecznik Konsumentów***Wymiana wind w szpitalu nie może czekać!***Koronawirus - ważne telefony

Wymiana wind w szpitalu nie może czekać!

- W ciągu pół roku w szpitalu w Ozimku, ostatnie "stare" windy zostaną wymienione na nowe. Natomiast w poradniach mieszczących się również w części budynku administrowanej przez powiat już zamontowane zostały lampy bakteriobójcze. Co ważne, są to lampy, które mogą działać, bez konieczności opuszczania pomieszczenia podczas ich działania - mówi starosta Henryk Lakwa.

- Wymiana wind ma kosztować ponad 700 tys. zł, lamp - ok. 50 tys. zł. Są to konieczne inwestycje w placówce, która realizuje usługi medyczne w ramach NFZ. Windy - ze względu na ich stan techniczny, lampy - również ze względu na COVID-19.- dodaje wicestarosta Leonarda Płoszaj.