×
×

Nowy,nietypowy rok szkolny rozpoczęty

IMG_20200901_091816.jpeg

Cztery szkoły średnie prowadzone przez powiat opolski zainaugurowały rok szkolny w nietypowych, ze względu wymogi sanitarne, warunkach.. Poniżej link do filmiku z inauguracji w jednej z nich. Mowa o Zespole Szkół w Niemodlinie. Rozpoczęcie roku w tej szkole to również początek pracy nowej dyrektor tej placówki Pani Violetty Szczyrk, którą miałem przyjemność przedstawić Uczniom. Nauczyciele poznali ją wcześniej. W inauguracji uczestniczyła również naczelnik naszego Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Stanisława Brzozowska - mówi starosta Henryk Lakwa. 

W związku z inauguracją roku szkolnego do Zespołu Szkół w Ozimku udała się wicestarosta Leonarda Płoszaj, a do Zespołu Szkół w Prószkowie Krzysztof Wysdak, członek Zarządu Powiatu Opolskiego. 

- Raz jeszcze powodzenia, spokoju i cierpliwości życzę Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom Obsługowo - Administracyjnym z naszych szkół oraz Rodzicom - podkreśla starosta. - Przygotowaniom do nauki w nietypowych warunkach poświęcona była ostatnia narada z dyrektorami. Mam nadzieję, że uda się bez uszczerbku dla realizacji programu i nagłych zmian wytrwać jak najdłużej. Wszystkim nam tego życzę.

Filmik można z inauguracji na profilu FB starosty :https://www.facebook.com/109418430483419/posts/314904319934828/