WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Zmiana godzin pracy Rzecznika konsumentów Rzecznik Konsumentów***Prace serwisowe w Wydziale Geodezji i Kartografii.***Koronawirus - ważne telefony

Prace serwisowe w Wydziale Geodezji i Kartografii.

W związku z trwającymi informatycznymi pracami serwisowymi w Wydziale Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego w Opolu zdalny dostęp wykonawców geodezyjnych do powiatowych zasobów informatycznych (system ERGO) jest w tej chwili niemożliwy.

Bezpośrednia obsługa klientów w Wydziale Geodezji i Kartografii w Opolu przy Pl. Wolności odbywa się bez przeszkód.

Bezpośrednia obsługa klientów w oddziale Wydziału Geodezji i Kartografii w Niemodlinie może być utrudniona.