WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Prace serwisowe w Wydziale Geodezji i Kartografii.

W związku z trwającymi informatycznymi pracami serwisowymi w Wydziale Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego w Opolu zdalny dostęp wykonawców geodezyjnych do powiatowych zasobów informatycznych (system ERGO) jest w tej chwili niemożliwy.

Bezpośrednia obsługa klientów w Wydziale Geodezji i Kartografii w Opolu przy Pl. Wolności odbywa się bez przeszkód.

Bezpośrednia obsługa klientów w oddziale Wydziału Geodezji i Kartografii w Niemodlinie może być utrudniona.