WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Wieloletni opolski Nadleśniczy przechodzi na emeryturę

emeryt.jpeg

Wspaniały człowiek, znakomity fachowiec. Nadleśniczy Nadleśnictwa Opole Zdzisław Dzwonnik przechodzi na emeryturę. - To powód wczorajszego spotkania, podczas którego razem z wicestarostą Leonardą Płoszaj i sekretarz Marzeną Kazin miałem okazję podziękować Zdzisławowi Dzwonnikowi za lata bardzo dobrej współpracy między kierowaną przez niego jednostką a powiatem - mówi starosta Henryk Lakwa. - Była okazja do wspomnień. Było uczucie żalu, że nie będziemy już współpracować, połączone ze świadomością, że wieloletni opolski Nadleśniczy wkracza w nowy etap życia, w którym życzę mu samych szczęśliwych dni - podkreśla starosta.