WAŻNA INFORMACJA: PILNE! KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Zmiana godzin pracy Rzecznika konsumentów Rzecznik Konsumentów***Koronawirus - ważne telefony

Obsługa Wydziału Komunikacji - konieczność rezerwacji terminu wizyty

Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Starosty Opolskiego Nr OR.120.33.2020 z dnia 4 sierpnia 2020 r. w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu w Wydziale Komunikacji będą przyjmowane wyłącznie osoby po uprzedniej rezerwacji terminu drogą internetową bądź telefoniczną.

W celu rezerwacji terminu osoby dokonujące rezerwacji mają obowiązek podania właściwych danych w formularzu (imię, nazwisko, adres e-mail, nr VIN pojazdu) którego ma dotyczyć sprawa.

PDFZarządzenie Nr OR.120.33.2020 r. Starosty Opolskiego z dnia 4 sierpnia 2020 r. w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu.pdf