WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Co zmienia rozbudowa w Starych Siołkowicach? (video)

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego materiału video dotyczącego właśnie zakończonej inwestycji w Starych Siołkowicach (gmina Popielów), między innymi o tym co zmienia zrealizowana przez nasz powiat trzyetapowa rozbudowa drogi w Starych Siołkowicach, której ostatni etap został właśnie zakończony.
O zakresie robót była już mowa we wcześniejszej informacji na ten temat.
- Jeszcze raz bardzo dziękuję Wszystkim za zaangażowanie w doprowadzenie do finału tej ważnej inwestycji. Dyrekcji i Pracownikom Zarządu Dróg Powiatowych - Jackowi Dziatkiewiczowi, Romanowi Figurze, Projektantom, Wykonawcy. Dziękuję Radnym Powiatowym i Samorządowcom z gminy Popielów, szczególnie Pani Wójt Sybilli Stelmach za współpracę.