WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Zawodowi ratownicy promują nasz ZS Niemodlin

Ireneusz Sołek, dyrektor Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego włączył się do promocji kierunku ratownictwo medyczne w Zespole Szkół w Niemodlinie. W nagranym przez nas filmiku zachęca do wyboru tego kierunku. To nie ostatni udział zawodowych ratowników w promocji kierunku, który stanowi pierwszy krok do zdobycia kwalifikacji w tym wymagającym, ale pięknym i zawodzie.

Oto link do filmiku:

IMG_20200702_140725.jpeg