WAŻNA INFORMACJA: PILNE! KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Zmiana godzin pracy Rzecznika konsumentów Rzecznik Konsumentów***Koronawirus - ważne telefony

PULKS Pomologia Prószków zacieśnia współpracę z OKS Odra Opole!

- Będzie ona dotyczyć: wymiany zawodników, szkolenia sportowego młodzieży, stażów trenerskich, konferencji szkoleniowych, wspólnych zajęć treningowych, organizacji wspólnych imprez sportowych - mówi Marcin Śmieszkowicz, menedżer sportu w Zespole Szkół w Prószkowie. - Z racji tego, iż Odra Opole to największy i najlepiej zorganizowany klub w naszym województwie jesteśmy przekonani, że to dobra droga, która przyniesie obu stronom wiele korzyści - dodaje.

Ma on również nadzieję, że kolejni utalentowani absolwenci szkoły pójdą w ślady Konrada Kostrzyckiego i zasilą szeregi pierwszoligowej drużyny z naszego regionu.

pulks.jpeg