×
×

Życzenia na zakończenie roku szkolnego

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Administracyjno - Obsługowi, Szanowni Rodzice!

Za nami wyjątkowy rok szkolny, zaskakujący, trudny, pełen nieoczekiwanych wyzwań. Zmierzyliście się z nowym sposobem nauczania, inną formą kontaktów i niecodziennymi zasadami funkcjonowania.

To w jaki sposób i jak szybko dostosowaliście się do zmian zasługuje na najwyższe uznanie. To w jaki sposób, mimo trudności, realizowaliście proces nauczania - na podziw.

Dziękuję Wam za zaangażowanie w to, by nauczanie w zmienionej formie przebiegało efektywnie.

Praca edukacyjno-wychowawcza w pandemii, w warunkach zaostrzonych rygorów była nieoczekiwanym wyzwaniem, a zarazem misją wymagającą wspólnego wysiłku.

Przy zmieniających się zasadach, wytycznych, w warunkach dalekich od normalności, potrafiliście się dostosować do sytuacji i radzić sobie z trudnościami.

Podczas tegorocznych również nietypowych wakacji, zregenerujcie siły po tych doświadczeniach, z rozwagą i odpowiedzialnością.

Mam nadzieję, że ten czas pozwoli Wam solidnie odpocząć i nabrać energii do podejmowania kolejnych wyzwań w nowym roku szkolnym. Wszyscy chcielibyśmy, aby powrót z wakacji mógł być jednocześnie powrotem do względnej normalności w warunkach, w których przyszło nam funkcjonować. Czego Wam Wszystkim z całego serca życzę.
 

Starosta Opolski Henryk Lakwa

 

A na zdjęciu: w wakacyjnej już atmosferze - pożegnanie uczniów z Ukrainy z Pomologii Prószków.

wakacje.jpeg