WAŻNA INFORMACJA: PILNE! W dniach 29.09 (wtorek) i 01.10.2020 (czwartek) Rzecznik konsumentów nie przyjmuje. Za niedogodności przepraszamy***Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Życzenia z okazji Dnia Dziecka i...***Koronawirus - ważne telefony

Życzenia z okazji Dnia Dziecka i...

IMG-20200530-WA0009.jpeg

Przewodniczący Rady Powiatu w wieku raczej przedszkolnym, starosta jako dwulatek. Zobaczcie ich (i nie tylko ich) zdjęcia z  dzieciństwa.

Natomiast z okazji Dnia Dziecka Wszystkim Dzieciom z powiatu opolskiego - małym, dużym i tym całkiem dorosłym, którzy dla swoich Rodziców na zawsze pozostaną dziećmi, życzymy samych szczęśliwych chwil, beztroskich dni i lat, mnóstwa radości, miłości, pozytywnej energii i spontaniczności.

W tym roku do życzeń na FB powiatu dołączyliśmy fotogalerię z udziałem osób związanych ze Starostwem i Powiatem, które poprosiliśmy o zdjęcia z czasów kiedy byli dziećmi. Podpisaliśmy je nazwami pełnionych dziś przez nich funkcji. Rzecz jasna nie ma tutaj wszystkich pracowników, gdyż filmik ze zdjęciami byłby bardzo długi.

A oto link do fotogalerii na FB:

Raz jeszcze składamy najlepsze życzenia Wszystkim Dzieciom z Powiatu Opolskiego.

Kto jest na zdjęciu do tego tekstu: odpowiedź znajduje się w fotogalerii.