WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Patronaty Starosty Opolskiego zawieszone do odwołania z powodu przesunięcia środków w budżecie na walkę z koronawirusem***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Wszystkim Mamom składamy najlepsze życzenia

"Żadna mądrość, której możemy się nauczyć na ziemi, nie da nam tego, co słowo i spojrzenie Matki" - napisał poeta Wilhelm Raabe. 

"Mama to miękkie serce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, gdzieś na horyzoncie" - malował obraz matki pisarz Melchior Wańkowicz. 

Dzisiaj chcemy zadedykować te słowa Wszystkim Kochanym Mamom, szczególnie tym z powiatu opolskiego, życząc spełnienia wszystkich marzeń i planów nie tylko tych związanych z dziećmi, dużo uśmiechu na co dzień, poczucia spełnienia, radości i miłości. Pozdrawiamy najserdeczniej w dniu Waszego Święta.
 

Henryk Lakwa  i Zarząd Powiatu Opolskiego 

mama.jpeg