WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Poradnia w Ozimku od dziś pracuje normalnie

Od dziś Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Ozimku będzie pracować normalnie, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. - Wcześniejszą decyzję o przedłużeniu zdalnej pracy placówki podjąłem związku z trudną sytuacją epidemiczną w gminie Ozimek. W tej chwili placówka będzie bardziej dostępna dla Klientów, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się - mówi starosta Henryk Lakwa.

Więcej informacji na stronie www Poradni w Ozimku.

poradniaoz.jpeg