WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Certyfikaty dla uczniów klas mundurowych podpisane. Uczyli się od zawodowców

Uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół w Prószkowie mają możliwość uczyć się od strażaków i policjantów z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu i z Komendy Miejskiej Policji w Opolu. To efekt porozumienia między szkołą, opolską Policją i Strażą, pod patronatem starosty.

- Wczoraj miałem przyjemność podpisać certyfikaty ukończenia przez uczniów klas mundurowych szkoleń strażackich i policyjnych. Jedno z zakresu edukacji pożarniczej, drugie dotyczące zagadnień bezpieczeństwa i porządku publicznego - mówi starosta Henryk Lakwa. - To potwierdzenie naprawdę bardzo dobrego przygotowania. Wszystkim, którzy ten cenny merytorycznie certyfikat zdobyli serdecznie gratuluję.