WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Patronaty Starosty Opolskiego zawieszone do odwołania z powodu przesunięcia środków w budżecie na walkę z koronawirusem***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Życzenia dla Maturzystów

Drodzy Maturzyści! Nie w szkołach, ale w Internecie - tak kończycie ten rok szkolny. Nietypowo, bo i okoliczności są nietypowe. Tą drogą przekazujemy Wam powodzenia na egzaminach, dużo spokoju mimo warunków w jakich będziecie je zdawać (wszystko będzie dobrze), wytrwałości w przygotowaniach, satysfakcji z wyników i realizacji planów związanych z Waszą przyszłością.

Już teraz pokazaliście, że umiecie sobie radzić w każdych, nawet trudnych warunkach. Kierujemy te słowa i do tych, którzy przygotowują się do egzaminów w swoich domach w naszym powiecie i do naszych uczniów ze Wschodu. Myślami jesteśmy z Wami.

Na koniec z całego serca dziękujemy Nauczycielom i Dyrektorom szkół prowadzonych przez nasz powiat za przygotowanie naszych Maturzystów w wyjątkowych warunkach w jakich przyszło Wam pracować. Gratulujemy Uczniom, którzy kończą rok z najlepszymi wynikami i tym, którzy osiągnęli zaplanowane postępy oraz ich Rodzicom Maturzystów.

Z życzeniami powodzenia i oczekiwaniem na szybki powrót do normalności, serdecznie pozdrawiamy Wszystkich Maturzystów, zarówno ze szkół prowadzonych przez powiat jak i pozostałych, do których przez ostatnie 3 lata uczęszczali.

Mocno trzymamy za Was kciuki!

Starosta Henryk Lakwa, wicestarosta Leonarda Płoszaj, Krzysztof Wysdak - członek Zarządu Powiatu Opolskiego