WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

21.03.13 otwarcie "Orlika 2012" w Chróścinie

Gmina Dąbrowa ma Orlika. W sportowym święcie gminy Dąbrowa i Chróściny udział wzięli m.in.: wicemarszałek województwa opolskiego Barbara Kamińska, wicestarosta opolski Leonarda Płoszaj, Dyrektor Wydziału Zarządzania Funduszami Europejskimi Urzędu Wojewódzkiego Radosław Miążek, Kurator Oświaty Halina Bilik. 
Na boisku odbyła się krótka uroczystość przecięcia wstęgi przez Wójta Gminy Marka Leję, Przewodniczącego Rady Gminy Piotra Wieczorka oraz Dyrektor ZS w Chróścinie Mariolę Wodyńską. Następnie Ks. Proboszcz Parafii pw. Św. Piotra i Pawła w Chróścinie Ryszard Wołowiec poświęcił obiekt. Było zbyt zimno, aby uroczystości mogły się odbyć na powietrzu i w trosce o najmłodszych zdecydowano, że należy przenieść się do sali gimnastycznej. W krótkiej części artystyczno-sportowej goście oklaskiwali młodzież w pokazch sportowo-artystycznych.