WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

21.03.13 otwarcie "Orlika 2012" w Chróścinie

Gmina Dąbrowa ma Orlika. W sportowym święcie gminy Dąbrowa i Chróściny udział wzięli m.in.: wicemarszałek województwa opolskiego Barbara Kamińska, wicestarosta opolski Leonarda Płoszaj, Dyrektor Wydziału Zarządzania Funduszami Europejskimi Urzędu Wojewódzkiego Radosław Miążek, Kurator Oświaty Halina Bilik. 
Na boisku odbyła się krótka uroczystość przecięcia wstęgi przez Wójta Gminy Marka Leję, Przewodniczącego Rady Gminy Piotra Wieczorka oraz Dyrektor ZS w Chróścinie Mariolę Wodyńską. Następnie Ks. Proboszcz Parafii pw. Św. Piotra i Pawła w Chróścinie Ryszard Wołowiec poświęcił obiekt. Było zbyt zimno, aby uroczystości mogły się odbyć na powietrzu i w trosce o najmłodszych zdecydowano, że należy przenieść się do sali gimnastycznej. W krótkiej części artystyczno-sportowej goście oklaskiwali młodzież w pokazch sportowo-artystycznych.