WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Patronaty Starosty Opolskiego zawieszone do odwołania z powodu przesunięcia środków w budżecie na walkę z koronawirusem***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Kolejna partia środków ochronnych. Tym razem dla ZOL-u w Niemodlinie

W czasie weekendu przekazaliśmy kolejną partię środków ochronnych.  Tym razem dla Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Niemodlinie. Odebrała je osobiście burmistrz Niemodlina Dorota Koncewicz, dla zespołu zajmującego się przebywającymi tam pacjentami. - Kolejne partie środków ochronnych przygotowujemy, będąc jednocześnie w kontakcie z instytucjami i placówkami medycznymi, by ustalić gdzie w pierwszej kolejności przekazać wsparcie - mówi starosta Henryk Lakwa.

Przypomnijmy, że środki ochronne są na bieżąco kupowane z puli wyasygnowanej z budżetu przez Zarząd i Radę Powiatu na zakup środków ochronnych i aparatury medycznej do walki z koronawirusem. To kwota 1,2 mln zł. Pisaliśmy o tym  wcześniej.  Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: 

https://powiatopolski.pl/4884/12-mln-zl-na-aparature-medyczna-i-srodki-ochronne.html

niemodlin.jpeg