WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

Kolejna partia środków ochronnych. Tym razem dla ZOL-u w Niemodlinie

W czasie weekendu przekazaliśmy kolejną partię środków ochronnych.  Tym razem dla Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Niemodlinie. Odebrała je osobiście burmistrz Niemodlina Dorota Koncewicz, dla zespołu zajmującego się przebywającymi tam pacjentami. - Kolejne partie środków ochronnych przygotowujemy, będąc jednocześnie w kontakcie z instytucjami i placówkami medycznymi, by ustalić gdzie w pierwszej kolejności przekazać wsparcie - mówi starosta Henryk Lakwa.

Przypomnijmy, że środki ochronne są na bieżąco kupowane z puli wyasygnowanej z budżetu przez Zarząd i Radę Powiatu na zakup środków ochronnych i aparatury medycznej do walki z koronawirusem. To kwota 1,2 mln zł. Pisaliśmy o tym  wcześniej.  Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: 

https://powiatopolski.pl/4884/12-mln-zl-na-aparature-medyczna-i-srodki-ochronne.html

niemodlin.jpeg