WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Patronaty Starosty Opolskiego zawieszone do odwołania z powodu przesunięcia środków w budżecie na walkę z koronawirusem***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Nowe zasady pracy Starostwa

Zasady pracy Starostwa – co się zmienia

Po wcześniejszych ograniczeniach w obsłudze Klientów, wprowadzonych w związku z koronawirusem, dziś 27 marca doszły nowe.

Zarządzeniem Starosty Opolskiego, poza szczególnie uzasadnionymi przypadkami wprowadza się całkowity zakaz bezpośredniej obsługi Klientów. Odbywa się ona za pośrednictwem telefonu, drogą elektroniczną, faxem itp.

Oprócz tego, poza szczególnie uzasadnionymi przypadkami wprowadza się całkowity zakaz poruszania się Klientów po budynkach należących do Starostwa:

przy ul. 1 Maja 29 (budynek główny),

przy ul. Książąt Opolskich 27,

przy Pl. Wolności 7-8 (gdzie znajduje się część wydziałów),

w Niemodlinie – przy ul. Wojska Polskiego 5

oraz w części budynku przy Częstochowskiej 31.