WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Dotacje na wymianę kotłów c.o. 2020***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Wsparcie psychologiczne

koronapsycholog.jpeg

Wsparcie psychologiczne. Przekażcie dalej!

Obecna sytuacja rodzi wiele pytań, wątpliwości, budzi strach przed tym co jutro, ale też co może wydarzyć się za kilka miesięcy. Znaleźliśmy się w nadzwyczajnej sytuacji, a odzywające się w nas obawy i lęk to naturalne zjawisko, niemniej nie zawsze sami jesteśmy sobie w stanie z nimi poradzić.  Dlatego Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie świadczyć będzie telefoniczne bezpłatne wparcie psychologiczne.

Telefon dostępny jest dla wszystkich, ale w sposób szczególny chcemy, aby pamiętały o nim osoby objęte kwarantanną, osoby samotne, osoby z niepełnosprawnościami.

Wsparcie można uzyskać pod numerem telefonu 509 377 842