WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

Koronwirus raport: jeden potwierdzony przypadek w powiecie opolskim

Sanepid potwierdził pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie opolskim, informując, że jest to 61-letnia mieszkanka powiatu, która wróciła w ostatnim czasie z zagranicy. Jak informowała rzecznik wojewody kobieta jest w stanie dobrym, nie wymagającym hospitalizacji.  Sanepid zastosował wszystkie wymagane w tej sytuacji procedury. 

Starosta apeluje o stosowanie się do zaleceń związanych z higieną i kontaktami z innymi ludźmi byśmy mogli jak minimalizować rozprzestrzenianie się koronawirusa. 

Będziemy  nadal informować o sytuacji epidemiologicznej w powiecie.  Tymczasem śledżcie informacje związane z koronawirusem również na FB Powiat Opolski. 

korona1.jpeg