WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Dotacje na wymianę kotłów c.o. 2020***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

Nieodpłatna pomoc prawna - zmiana sposobu udzielania porad

W ramach przeciwdziałania zagrożeniom związanym z koronawirusem informujemy, że od 13 marca 2020 r. do odwołania, zasady funkcjonowania punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i nieodpłatnej mediacji na terenie Powiatu Opolskiego ulegają zmianie. W tym czasie z poradnictwa będzie można skorzystać za pośrednictwem tzw. środków porozumiewania się na odległość (np. e-mail, telefon). W tym celu należy wypełnić formularz (link poniżej), wykonać skan lub zdjęcie podpisanego pisma wraz z oświadczeniem i przesłać do Starostwa Powiatowego w Opolu pocztą elektroniczną na adres: starostwo@powiatopolski.pl, a następnie czekać na wyznaczenie terminu porady.

DOCXwniosek-zgloszenie-porady-na-odleglosc.docx