WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Nieodpłatna pomoc prawna - zmiana sposobu udzielania porad

W ramach przeciwdziałania zagrożeniom związanym z koronawirusem informujemy, że od 13 marca 2020 r. do odwołania, zasady funkcjonowania punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i nieodpłatnej mediacji na terenie Powiatu Opolskiego ulegają zmianie. W tym czasie z poradnictwa będzie można skorzystać za pośrednictwem tzw. środków porozumiewania się na odległość (np. e-mail, telefon). W tym celu należy dokonać rejestracji telefonicznej pod numerem tel. 77 54 15 169, a następnie czekać na wyznaczony termin porady.