×
×

Profilaktyczne ograniczenia dla Klientów Starostwa i jednostek podległych Powiatowi

Aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa apelujemy do Mieszkańców Powiatu Opolskiego o bezwzględne ograniczenie do spraw absolutnie pilnych, wizyt w Starostwie Powiatowym w Opolu przy ul. 1 Maja 29 oraz wydziałach i jednostkach podległych Powiatowi Opolskiemu przy ul. Książąt Opolskich 27 oraz przy Pl. Wolności 7/8 (jest to obiekt zajmowany wspólnie z Urzędem Miasta Opole, wprowadzono w nim system przepustek).  

Wyznaczono jeden punkt, w którym Klienci Wydziałów Starostwa Powiatowego i jednostek podległych powiatowi mogą składać dokumenty– jest to Kancelaria Ogólna Starostwa Powiatowego w Opolu, przy ul. 1 Maja 29 pok. nr 4.  Na parterze budynku jest przygotowane miejsce, gdzie w razie konieczności Klienci będą mogli wypełnić dokumenty.

Prosimy o korzystanie z kontaktu drogą telefoniczną lub mailową, albo przez platformę ePUAP, a płatności dokonywać drogą elektroniczną.

Numery i adresy do Starostwa i jednostek podległych są dostępne na stronie. Oto link:

Oto link: https://powiatopolski.pl/3142/5073/starostwo.html

Również posiedzenia komisji lekarskiej Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności przy ul.  Książąt Opolskich 27 są zawieszone do odwołania.

Do odwołania nie będzie przyjmował również Rzecznik Konsumentów w budynku przy ul. 1 Maja 29

Szkoły średnie prowadzone przez Powiat Opolski zgodnie z decyzją Premiera RP pozostają zamknięte do odwołania.

O wszelkich zmianach, lub odwołaniu ograniczeń  będziemy  informować.