×
×

Połączą przyjemne z pożytecznym!

fotbiegpcpr.png

Mamy nadzieję, że obostrzenia związane z koronawirusem będą już przeszłością do maja br., kiedy to odbędzie się wydarzenie promujące rodzicielstwo zastępcze w powiecie opolskim.  Organizują je: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu, Dom Dziecka w Turawie i LKS Silesius w Kotorzu Małym. 

Impreza pod nazwą: „BIEGNĘ DO CIEBIE, NIE TYLKO DLA SIEBIE” jest zaplanowana na 30 maja 2020r. o godzinie 11.00. Miejsce: Boisko LKS Silesius w Kotorzu Małym, ul. Boiskowa 1. Dystans: 5 km. Opłata startowa wynosi: 50 zł - do dnia 15 maja 2020 r./60 zł -  po terminie i w dniu zawodów. Zapisy powadzone są na stronie internetowej: https://www.zmierzymyczas.pl/…/bieg-biegne-do-ciebie-nie-ty…

Celem biegu - jak zaznaczają organizatorzy - jest przede wszystkim propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego w powiecie opolskim.Poprzez organizację imprezy sportowej chcemy nagłośnić problem dzieci pozbawionych opieki, chcemy również umożliwić i ułatwić dostęp do uzyskania rzetelnych informacji nt. rodzicielstwa zastępczego.

Osoby zainteresowane pełnieniem funkcji rodziny zastępczej zachęcamy do kontaktu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu, mieszczącym się przy ul. Książąt Opolskich 27 w Opolu, tel. 77 44 20 512/ 77 44 20 504.
 

--