WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

×
×

Czekają na kandydatury do ważnego dla niepełnosprawnych gremium!

umowo1.jpeg

Chodzi o kandydatów do Wojewódzkiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych, których można zgłaszać w związku z zakończeniem kadencji poprzedniego składu. Rada działa przy Marszałku Województwa Opolskiego jako organ opiniotwórczy i doradczy w sprawach związanych z integracją zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych.

Wicemarszałek Roman Kolek, między innymi za naszym pośrednictwem informuje i przypomina, że do zgłaszania kandydatów na nową kadencją (2020 - 2024) oprócz wojewody opolskiego i jednostek samorządu terytorialnego (powiatów i gmin) uprawnione są działające na terenie województwa organizacje pozarządowe, do których tą drogą szczególnie się zwracamy.  

Zgłoszenia należy składać w kancelarii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, z dopiskiem - Departament Zdrowia i Polityki Społecznej, do 19 marca br. Więcej informacji można uzyskać w Departamencie Zdrowia i Polityki Społecznej UMWO, nr tel: 77 44 82 165. 

A oto formularz: 

PDFpdfumwo.pdf

Fot.; źródło:nto.pl