WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Dotacje na wymianę kotłów c.o. 2020***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów








 

×
×

Czekają na kandydatury do ważnego dla niepełnosprawnych gremium!

umowo1.jpeg

Chodzi o kandydatów do Wojewódzkiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych, których można zgłaszać w związku z zakończeniem kadencji poprzedniego składu. Rada działa przy Marszałku Województwa Opolskiego jako organ opiniotwórczy i doradczy w sprawach związanych z integracją zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych.

Wicemarszałek Roman Kolek, między innymi za naszym pośrednictwem informuje i przypomina, że do zgłaszania kandydatów na nową kadencją (2020 - 2024) oprócz wojewody opolskiego i jednostek samorządu terytorialnego (powiatów i gmin) uprawnione są działające na terenie województwa organizacje pozarządowe, do których tą drogą szczególnie się zwracamy.  

Zgłoszenia należy składać w kancelarii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, z dopiskiem - Departament Zdrowia i Polityki Społecznej, do 19 marca br. Więcej informacji można uzyskać w Departamencie Zdrowia i Polityki Społecznej UMWO, nr tel: 77 44 82 165. 

A oto formularz: 

PDFpdfumwo.pdf

Fot.; źródło:nto.pl