WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Prosimy o pilne wypełnienie ankiety dotyczącej Parku Arboretum w Prószkowie

Powiat Opolski w partnerstwie z Gminą Prószków prowadzi działania zmierzające do pozyskania środków na renowację i rewitalizację Parku Arboretum w Prószkowie. Wobec tego staramy się zgromadzić informacje i opinie na temat aktualnej oferty spędzania wolnego czasu w powiecie opolskim i potrzeb związanych z renowacją Parku. Dlatego zwracamy się do Państwa z wielką prośbą o pilne wypełnienie krótkiej ankiety online związanej z tym tematem do 27 lutego br. do godz. 23.59. Oto link do ankiety online: http://ankiety.deltapartner.org.pl/park-arboretum/ . Jest ona całkowicie anonimowa, a uzyskane informacje przedstawione zostaną wyłącznie w formie zbiorczego opracowania.

Państwa opinie będą stanowiły dla nas bardzo ważny element w działaniach związanych ze staraniami o pozyskanie funduszy na modernizację Parku oraz znajdującej się na jego terenie infrastruktury.

Z góry dziękujemy za pomoc i poświęcony czas.