WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Szykuje się remont w Łubnianach. Sfinansujemy go wspólnie z gminą.

​​​​​IMG_20200214_124854.jpeg

​​​

​​​Przed nami remont chodnika przy drodze powiatowej  miejscowości Łubniany. Dzięki współdziałaniu  z gminą Łubniany, inwestycję, która będzie kosztować 1 mln zł sfinansujemy po połowie z budżetu powiatu i z budżetu gminy.

Powstanie ścieżka pieszo-rowerowa, a także poszerzona zostanie biegnąca równolegle droga. Za nami spotkanie w sprawie remontu w Urzędzie Gminy Łubniany starosty Henryka Lakwy z wójtem Pawłem Wąsiakiem i jego współpracownikami. O kolejnych krokach do finału inwestycji będziemy na bieżąco informować.