WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Patronaty Starosty Opolskiego zawieszone do odwołania z powodu przesunięcia środków w budżecie na walkę z koronawirusem***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Szykuje się remont w Łubnianach. Sfinansujemy go wspólnie z gminą.

 

 

​​​​​IMG_20200214_124854.jpeg

​​​

​​​Przed nami remont chodnika przy drodze powiatowej  miejscowości Łubniany. Dzięki współdziałaniu  z gminą Łubniany, inwestycję, która będzie kosztować 1 mln zł sfinansujemy po połowie z budżetu powiatu i z budżetu gminy.

Powstanie ścieżka pieszo-rowerowa, a także poszerzona zostanie biegnąca równolegle droga. Za nami spotkanie w sprawie remontu w Urzędzie Gminy Łubniany starosty Henryka Lakwy z wójtem Pawłem Wąsiakiem i jego współpracownikami. O kolejnych krokach do finału inwestycji będziemy na bieżąco informować.