WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia!

net-życzenia-BN2019-3.jpeg

Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia, przekażcie je swoim Rodzinom, Przyjaciołom, Znajomym. Niech to będą magiczne święta, niech towarzyszy im spokój, harmonia, wytchnienie od coraz większego tempa naszego życia i refleksja nad tym co w życiu ważne.