WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

Przedświąteczne spotkanie z naszymi Emerytami

 

 

- Te przedświąteczne spotkania sprawiają nam ogromną przyjemność, bo po pierwsze, to dowód na to, że się o nas pamięta, po drugie, dla niektórych z nas to jedyna z okazja, by spotkać się z ludźmi, z którymi przepracowaliśmy wspólnie wiele lat - mówiła jedna z uczestniczek dzisiejszego spotkania z emerytowanymi Pracownikami Starostwa. 

- Zawsze przed Świętami Bożego Narodzenia pamiętamy o naszych Emerytach i spotykamy się z nimi, by złożyć życzenia, porozmawiać, powspominać - mówi starosta Henryk Lakwa. - Każdy z nich swoją pracą przyczyniał się przez te wszystkie lata do sprawnej realizacji zadań należących do kompetencji powiatu, a tym samym do jego rozwoju.

Do życzeń dołączyły wicestarosta Leonarda Płoszaj i sekretarz powiatu Marzena Kazin. Spotkanie przygotował Wydział Organizacyjny naszego Starostwa. Wszystkim obecnym z całego serca dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.