WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Przedświąteczne spotkanie z naszymi Emerytami

 

 

- Te przedświąteczne spotkania sprawiają nam ogromną przyjemność, bo po pierwsze, to dowód na to, że się o nas pamięta, po drugie, dla niektórych z nas to jedyna z okazja, by spotkać się z ludźmi, z którymi przepracowaliśmy wspólnie wiele lat - mówiła jedna z uczestniczek dzisiejszego spotkania z emerytowanymi Pracownikami Starostwa. 

- Zawsze przed Świętami Bożego Narodzenia pamiętamy o naszych Emerytach i spotykamy się z nimi, by złożyć życzenia, porozmawiać, powspominać - mówi starosta Henryk Lakwa. - Każdy z nich swoją pracą przyczyniał się przez te wszystkie lata do sprawnej realizacji zadań należących do kompetencji powiatu, a tym samym do jego rozwoju.

Do życzeń dołączyły wicestarosta Leonarda Płoszaj i sekretarz powiatu Marzena Kazin. Spotkanie przygotował Wydział Organizacyjny naszego Starostwa. Wszystkim obecnym z całego serca dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.