WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

Foto-wspomnienie z mikołajkowego biegu w Ozimku

 

 

Pozostając w klimacie mikołajkowo - świątecznym zamieszczamy część liczącej blisko 280 fotografii fotogalerii, którą otrzymaliśmy od organizatorów II Biegu Mikołajkowy w Ozimku (autor: Foto TeCe). Nasz powiat, jako patronujący temu wydarzeniu reprezentowała wicestarosta Leonarda Płoszaj, która kibicowała biegaczom i  wręczała medale zwycięzcom jednej z kategorii. 

Wielkie gratulacje należą się Stowarzyszeniu Active Team z Ozimka - organizatorom drugiej edycji Biegu Mikołajkowego, która ponownie spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony miłośników tej formy rekreacji. Powiat opolski udziela wsparcia organizacjom, stowarzyszeniom                    i związkom, które poprzez organizowane przez siebie wydarzenia wzbogacają ofertę sportową, rekreacyjną i kulturalną dla mieszkańców naszego powiatu i nie tylko. Organizatorom, biegaczom i zwycięzcom w poszczególnych kategoriach raz jeszcze gratulujemy. 

Pełna fotogaleria jest dostępna na profilu facebookowym II Biegu Mikołajkowego w Ozimku.