WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Foto-wspomnienie z mikołajkowego biegu w Ozimku

 

 

Pozostając w klimacie mikołajkowo - świątecznym zamieszczamy część liczącej blisko 280 fotografii fotogalerii, którą otrzymaliśmy od organizatorów II Biegu Mikołajkowy w Ozimku (autor: Foto TeCe). Nasz powiat, jako patronujący temu wydarzeniu reprezentowała wicestarosta Leonarda Płoszaj, która kibicowała biegaczom i  wręczała medale zwycięzcom jednej z kategorii. 

Wielkie gratulacje należą się Stowarzyszeniu Active Team z Ozimka - organizatorom drugiej edycji Biegu Mikołajkowego, która ponownie spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony miłośników tej formy rekreacji. Powiat opolski udziela wsparcia organizacjom, stowarzyszeniom                    i związkom, które poprzez organizowane przez siebie wydarzenia wzbogacają ofertę sportową, rekreacyjną i kulturalną dla mieszkańców naszego powiatu i nie tylko. Organizatorom, biegaczom i zwycięzcom w poszczególnych kategoriach raz jeszcze gratulujemy. 

Pełna fotogaleria jest dostępna na profilu facebookowym II Biegu Mikołajkowego w Ozimku.