WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

Mikołaje z Saalfeld Rudolstadt

paczki1.jpeg   paczki2.jpeg   paczki3.jpeg

Już od wielu lat samorządowcy z partnerskiego powiatu Saalfeld Rudolstadt  organizują akcję przygotowywania świątecznych paczek dla wszystkich wychowanków z naszych Domów Dziecka w Chmielowicach, Tarnowie Opolskim i Turawie. Przekazali je osobiście delegacji z powiatu opolskiego: staroście Henrykowi Lakwie, wicestaroście Leonardzie Płoszaj, członkowi Zarządu Powiatu Krzysztofowi Wysdakowi i sekretarz powiatu Marzenie Kazin.

- Przedświąteczna akcji naszych przyjaciół z partnerskiego powiatu adresowana dla dzieci z domów dziecka w naszym powiecie ma wieloletnią tradycję i jest jednym z wielu przykładów współpracy między naszymi samorządami. Dziękuję serdecznie wszystkim mieszkańcom Saalfeld Rudolstadt, którzy się w nią włączyli. Paczki już w drodze do dzieci - mówi starosta Henryk Lakwa.