×
×

Nie żyje Burmistrz Ozimka Jan Labus

labus2.jpeg

Zmarł w nocy, 17 listopada,  w wieku 56 lat. Jan Labus urodził się 2 lutego 1963 roku.To samorządowiec z wielkim doświadczeniem i długoletnim stażem na stanowisku burmistrza, które piastował od ponad 16 lat. Sympatię i zaufanie wyborców potwierdziło poparcie jakim obdarzyli Jana Labusa mieszkańcy Gminy Ozimek. 

Zapamiętamy Go jako Człowieka otwartego i serdecznego, niezwykle merytorycznego Samorządowca, gotowego do współpracy, szczególnie gdy chodziło o rozwój Gminy Ozimek i jakość życia jej Mieszkańców, jako Burmistrza skracającego urzędowy dystans pełnym empatii  podejściem do ludzi. Zachowamy ten obraz we wspomnieniach o Janie Labusie, które dziś przywołują Jego Bliscy, Znajomi, Współpracownicy i wielu Mieszkańców. Będzie nam go bardzo brakowało i na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Rodzinie i Bliskim kondolencje i wyrazy szczerego współczucia skadają. 

Starosta Henryk Lakwa i Wicestarosta Leonarda Płoszaj wraz z Zarządem Powiatu oraz Przewodniczący Rady Powiatu Stefan Warzecha wraz Radnymi Rady Powiatu Opolskiego.