WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

29.12.2012 koncert Alicji Sękowskiej

Starosta opolski Henryk Lakwa objął patronatem koncert młodej wokalistki Alicji Sękowskiej uczestniczki ogólnopolskiego programu "Mam Talent". Koncert pod hasłem "Spełnione Marzenia" odbył sie w sali widowiskowej ozimskiego Domu Kultury i był pierwszym na drodze promującej singiel pod tytułem "Zegar Tyka". W imieniu starosty opolskiego udział wzięła Leonarda Płoszaj wicestarosta opolski.