WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

28.12.12 II Bieg Sylwestrowy w Ozimku

Na starcie II Biegu Sylwestrowego, na dystansach od 500 do 2 000 metrów, stanęło około 200 biegaczy zarówno amatorów, jak i zawodowców.
Impreza zgromadziła uczestników z całego powiatu opolskiego w wieku od 3 do 65 lat.  Nad bezpieczeństwem czuwała Policja z Komisariatu w Ozimku oraz strażacy z jednostek w Schodni Starej, Antoniowie i Szczedrzyku.

Wśród najmłodszych biegaczy najlepsi okazali się: Julia Troszyńska i Paweł Dryś, wśród starszych pierwsze miejsca zdobyli: Anna Guzy i Michał Iwaniak, Maja Gajda i Bartosz Kuczer, Magdalena Kulik i Rafał Jurczyński, Ewelina Pytel i Damian Sowa, natomiast wśród seniorów pierwsi byli: Irena Pakosz i Antoni Dądela.