WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Remont Wydziału Komunikacji - 28.11 - 2.12.2019 r.

kominikacja3.jpeg

W związku z pilną koniecznością przeprowadzenia prac remontowych w pomieszczeniach zajmowanych przez Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Opolu, przy ul. 1 Maja 29, wydział ten będzie nieczynny od czwartku 28 listopada do  poniedziałku 2 grudnia 2019 r. Co ważne, prace zaplanowano z wykonawcą tak, aby mogły być prowadzone również w weekend, co pomoże skrócić związane z remontem niedogodności, za które przepraszamy – informuje Wiesława Jaseniuk, naczelnik Wydziału Komunikacji.