WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

18.12.2012 Spotkanie opłatkowe w Teatrze Lalki i Aktora w Opolu

Henryk Lakwa starosta opolski, Leonarda Płoszaj wicestarosta i Mariola Konachiewicz skarbnik powiatu byli gośćmi wychowanków chmielowickiego Domu Dziecka. Czwarty już raz mieszkańcy placówki zorganizowali spotkanie opłatkowe w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki. Tego dnia (18.12.12) scena należała do dzieciaków, które wystawiły dla zaproszonych gości, pracowników teatru i domu dziecka  spektakl pt.: "Betlejem", a potem podzieliły się świątecznym opłatkiem. Starosta opolski podarował wychowankom Domu Dziecka w Chmielowicach aparat fotograficzny. W przedsięwzięcie zaangażowali się aktorzy Opolskiego Teatru Lalki i Aktora. Spektakl wyreżyserowała Barbara Lach we współpracy w Agnieszką Zyskowską - Biskup i Janem Chrabołem, a oprawę muzyczną zapewnili Anna Jarota - flet i Zygmunt Babiak - gitara.