WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Pod naszym patronatem: Już 25 października - Festiwal w Ozimku

TobiePolskoplakat.jpeg

Druga edycja Festiwalu Artystycznego "Tobie Polsko"  w najbliższy piątek w Ozimku. To bardzo ciekawa, inspirująca, angażująca i kreatywna forma rozumienia, wyrażania i interpretowania takich uczuć jak patriotyzm, przez bardzo młodych ludzi, do których wydarzenie jest adresowane. Przygotowuje je po raz kolejny  Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Talentów "Akces. Zapraszamy w imieniu Organizatorów.