WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Jesteśmy już po obradach Kapituły "Magnolii Powiatu Opolskiego". Wkrótce poznacie laureatów.

magnoliastrona.jpeg

Miło nam poinformować, że jesteśmy już po obradach Kapituły Nagrody Starosty Opolskiego "Magnolia Powiatu Opolskiego" - mówi starosta Henryk Lakwa. Laureatów poznamy na gali 22 listopada br. w Prószkowie, w hotelu Arkas. Więcej szczegółów wkrótce.

W tym roku w skład Kapituły weszli, oprócz starosty i wicestarosty Leonardy Płoszaj, przewodniczący Rady Powiatu Opolskiego Stefan Warzecha, Ewa Loster, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowie Opolskim, Red. Sławomir Draguła - Nowa Trybuna Opolska NTO i Monika Kluf, rzecznik prasowy Starosty Opolskiego.