WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Dotacje na wymianę kotłów c.o. 2020***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

Jesteśmy już po obradach Kapituły "Magnolii Powiatu Opolskiego". Wkrótce poznacie laureatów.

magnoliastrona.jpeg

Miło nam poinformować, że jesteśmy już po obradach Kapituły Nagrody Starosty Opolskiego "Magnolia Powiatu Opolskiego" - mówi starosta Henryk Lakwa. Laureatów poznamy na gali 22 listopada br. w Prószkowie, w hotelu Arkas. Więcej szczegółów wkrótce.

W tym roku w skład Kapituły weszli, oprócz starosty i wicestarosty Leonardy Płoszaj, przewodniczący Rady Powiatu Opolskiego Stefan Warzecha, Ewa Loster, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowie Opolskim, Red. Sławomir Draguła - Nowa Trybuna Opolska NTO i Monika Kluf, rzecznik prasowy Starosty Opolskiego.