WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

den2019.jpeg

Dzień Edukacji Narodowej to ważna data nie tylko dla Nauczycieli, Pedagogów, Dyrektorów szkół i placówek oświatowych. To także dzień, w którym Uczniowie, Rodzice i każdy z nas, może docenić Waszą ogromną pracę i wielkie zaangażowanie w kształcenie, wychowanie, motywowanie do rozwoju oraz inspirującą pomoc w odnajdywaniu pasji i wyborze życiowej ścieżki dla kolejnych roczników.
Świat, w którym żyjemy tworzą pokolenia mające w pamięci swych wybitnych pedagogów, od których czerpały, czerpią i będą czerpać wiedzę i wzorce na dalsze życie. Z okazji tego wyjątkowego dnia pragniemy wyrazić wdzięczność Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom Administracji za zaangażowanie w codziennej pracy, której efekty przekładają się nie tylko na postępy i sukcesy Uczniów, ale także na rozwój szkół i placówek oświatowych w powiecie opolskim.
Wszystkim Nauczycielom, Pedagogom, Psychologom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi życzymy wielu powodów do zawodowej satysfakcji oraz pomyślności we wszystkim. Niech Wasi Uczniowie kształcąc się, realizują myśl Cycerona: "Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze z niej korzystać".

Z wyrazami szacunku -  Starosta Opolski Henryk Lakwa,  Wicestarosta Leonarda Płoszaj wraz z Zarządem Powiatu Opolskiego