WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Dotacje na wymianę kotłów c.o. 2020***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

Wędkarze z nagrodami, czyli zawody wędkarskie pod naszym patronatem za nami

Wędkarskie mistrzostwa powiatu w Biestrzynniku to jedno z wydarzeń, które w drodze konkursu zdobyły w tym roku dotację z budżetu powiatu. - Wszystkim Organizatorom, Zwycięzcom i Uczestnikom raz jeszcze serdecznie gratuluję. Przypomnę, że to impreza cykliczna, organizowana od niedawna i już cieszy się sporym zainteresowaniem wędkarzy - podkreśla wicestarosta Leonarda Płoszaj. - Jeśli chodzi o zawody wędkarskie i w ogóle wędkowanie, zawsze jestem pod wrażeniem cierpliwości jakiej wymaga ten rodzaj pasji - dodaje.
- Mistrzostwa są adresowane do 13 terenowych kół Polskiego Związku Wędkarskiego w powiecie opolskim, czyli do ok. 3,5 tysiąca osób – mówił jeszcze na etapie przygotowań Mieczysław Miś – prezes Okręgu PZW w Opolu.