WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

Wędkarze z nagrodami, czyli zawody wędkarskie pod naszym patronatem za nami

http://powiatopolski.pl/download/attachment/26624/479176422_biestrzynnik-2019_hq.mp4

Wędkarskie mistrzostwa powiatu w Biestrzynniku to jedno z wydarzeń, które w drodze konkursu zdobyły w tym roku dotację z budżetu powiatu. - Wszystkim Organizatorom, Zwycięzcom i Uczestnikom raz jeszcze serdecznie gratuluję. Przypomnę, że to impreza cykliczna, organizowana od niedawna i już cieszy się sporym zainteresowaniem wędkarzy - podkreśla wicestarosta Leonarda Płoszaj. - Jeśli chodzi o zawody wędkarskie i w ogóle wędkowanie, zawsze jestem pod wrażeniem cierpliwości jakiej wymaga ten rodzaj pasji - dodaje.
- Mistrzostwa są adresowane do 13 terenowych kół Polskiego Związku Wędkarskiego w powiecie opolskim, czyli do ok. 3,5 tysiąca osób – mówił jeszcze na etapie przygotowań Mieczysław Miś – prezes Okręgu PZW w Opolu.