×
×

Pani Jadwigo - z całego serca dziękujemy!

pppdyrektoremeryt.jpeg nowydyrPPP.jpeg

Jadwiga Wolak – Wawrzyniak, wieloletnia dyrektor  Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Niemodlinie przeszła w stan zawodowego spoczynku, jak możemy nazwać emeryturę, przy czym w przypadku Pani Jadwigi i jej niesłabnącej aktywności słowo emerytura nabiera zupełnie innego znaczenia.

„Z jednej strony z głębi serca życzymy Pani Jadwidze Wolak – Wawrzyniak wszelkiej pomyślności na ten kolejny etap życia, radości z realizacji planów i zamierzeń,  na które wcześniej być może brakowało czasu. Z drugiej strony, jest nam ogromnie szkoda, że naszą niemodlińską jednostkę opuszcza ktoś, kto łączy w sobie autentyczne powołanie do zawodu pedagoga z odwagą w podejmowaniu trudnych wyzwań, kreatywnością w przecieraniu nowych szlaków, ale i rozwagą wynikającą z ogromnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia” – czytamy w specjalnym liście od Starosty Opolskiego, Wicestarosty i Zarządu Powiatu Opolskiego, który Dyrektor PPP otrzymała podczas jednej z sesji Rady Powiatu. Do życzeń dołączyli również, podczas niedawnej narady dotyczącej powiatowej edukacji, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez powiat.

"Ogromnie dziękujemy za wszystkie lata naszej współpracy i naprawdę wytężonej pracy na rzecz rozwoju Poradni, w której Pani Dyrektor pracowała, a następnie kierowała, i to przez prawie dwie dekady. Pozostajemy pod wrażeniem nowatorskich metod, które Pani wprowadziła oraz sposobu w jaki dostosowywała Pani ofertę placówki do zmieniających się wyzwań i oczekiwań. Korzystający z usług Poradni nie zapomną Pani życzliwości, nagrodzonej szczerą sympatią dzieci i młodzieży, szacunkiem i zaufaniem rodziców oraz instytucji współpracujących z placówką. Zapamiętamy Panią jako źródło inspiracji i motywacji do samorozwoju dla współpracowników oraz inicjatora lokalnych wydarzeń. 

Jest taki cytat: „Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym wyjątkowym i niezastąpionym”. Patrząc na wieloletnią pracę Pani Jadwigi, można śmiało powiedzieć, że te słowa wypełniała treścią i sercem przez całe swoje zawodowe życie.

Natomiast nowym dyrektorem PPP w Niemodlinie od 1 września jest Pani Joanna Sikora, od lat związana z tą placówką. Gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji planów związanych z placówką oraz wszelkiej pomyślności. 

M.K.