WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Za mundurem panny..., czyli ZS Tułowice w TVP

tvptulowice.jpeg

Dziewczęta coraz częściej wybierają tzw. kierunki mundurowe. Taką tendencję widać m.in. w prowadzonym przez powiat opolski Technikum Leśnym w Tułowicach na kierunkach wojskowym i leśnym. Reporterzy TVP 3 Opole odwiedzili szkołę by przygotować na ten temat materiał. - O szczegółach powiemy w wieczornym wydaniu Kuriera Opolskiego, a niewykluczone, że również w Teleexpressie - zapowiadała 3 września, na swoim facebookowym profilu opolska TVP 3. 

Reporterzy pytali o stopień zainteresowania kierunkami mundurowymi wśród dziewcząt, o powody wyboru przez  nie właśnie tych kierunków. A jakie to powody będzie można usłyszeć m.in. w  TVP. Tutaj również wrócimy jeszcze do tematu. 

Na zdjęciu: ekipa TVP 3 w trakcie przygotowywania materiału. 

M.K./fot. M.K.