WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

Za mundurem panny..., czyli ZS Tułowice w TVP

tvptulowice.jpeg

Dziewczęta coraz częściej wybierają tzw. kierunki mundurowe. Taką tendencję widać m.in. w prowadzonym przez powiat opolski Technikum Leśnym w Tułowicach na kierunkach wojskowym i leśnym. Reporterzy TVP 3 Opole odwiedzili szkołę by przygotować na ten temat materiał. - O szczegółach powiemy w wieczornym wydaniu Kuriera Opolskiego, a niewykluczone, że również w Teleexpressie - zapowiadała 3 września, na swoim facebookowym profilu opolska TVP 3. 

Reporterzy pytali o stopień zainteresowania kierunkami mundurowymi wśród dziewcząt, o powody wyboru przez  nie właśnie tych kierunków. A jakie to powody będzie można usłyszeć m.in. w  TVP. Tutaj również wrócimy jeszcze do tematu. 

Na zdjęciu: ekipa TVP 3 w trakcie przygotowywania materiału. 

M.K./fot. M.K.